Спортивне виховання молоді – завдання МГО «Козацтво Запорозьке»

21-24 березня у Дніпродзержинську відбувся VII-й всеукраїнський турнір з греко-римської боротьби серед учнівської молоді на призи верховного отамана України та діаспори, Гетьмана «Козацтва запорозького» Дмитра Сагайдака.

Организатори турніру – окремий природо-правозахисний округ МГО «Козацтво Запорозьке» під керівництвом Головного отамана, генерала козацтва Олександра Пилипенко та громадський діяч Максим Голосний. Вони в 7-й раз надали можливість юним спортсменам прийняти участь у боротьбі за призи та місця турніру.

У Палац спорту «ПРОМЕТЕЙ» з’їхались команди з 12 регіонів України. Як зазначають засновники та організатори події, головною метою турніру є патріотичне виховання підростаючого покоління за традиціями та обрядами козацтва, підвищення спортивної майстерності борців-козаків, та популяризація греко-римської боротьби.

На відкритті турніру та змаганнях були присутні головний отаман округу Олександр Пилипенко, заступник військового комісару Дніпропетровської області полковник Іван Пєнев, громадський діяч м. Дніпродзержинська Максим Голосний, заслужений тренер України та Казахстану Єжевський ті інші представники козацтва та спорту.

Почесні гості висловили побажання юним спортсменам в досягненні успіхів та перемог. «Ми повинні виховувати молодих людей так, щоб вони могли захистити себе, а потім – державу» — зазначив Олександр Пилипенко.

 

Змагання відбулись у 15 вагових категоріях. Переможці отримали медалі та кубки змагань. У командних змаганнях переможцями стали спортсмени Дніпродзержинська – 1 місце, Конотопа – 2 місце, Верхньодніпровська – 3 місце.

Тренери та спортсмени подякували засновникам турніру за громадський вчинок у популяризації греко-римської боротьби, за яскраве свято спорту.

 

Добавить комментарий