Пилипенко Олександр Миколайович — головний отаман округу

Пилипенко Олександр Миколайович, народився 2 вересня 1952 року в Миколаївській області.

Після закінчення середньої школи вступив в Одеський держуніверситет, одержав професію філолога. З 1974 по 1976 рік служив у Збройних Силах СРСР командиром взводу роти. Після служби працював кореспондентом, викладачем у технікумі, керував комсомольськими організаціями, закінчив комсомольську школу.

З 1980 по 1996 рік повернувся в Збройні Сили, проходив військову службу на різних командних посадах, протягом 12 років керував підготовкою й призовом молодi в армію. Пройшов спеціальну підготовку у філії академії Генерального Штабу Збройних Сил СРСР у м. Саратову, був у відрядженнях у гарячих точках і в Чорнобилі.

З 1997 року займався комерційною діяльністю. Протягом 5 років був радником міністра екології України, очолював громадську інспекцію при головній екологічній інспекції України.

З 2001 року по теперішній час організовував різні підрозділи МГО «Козацтво Запорозьке». З 2006 року — головний отаман окремого Міжрегіонального природо-правозахисного округу, генерал козацтва. Засновник фонду «Інтернаціональна поліцейська асоціація» спеціалізованої служби безпеки «Інтерпол», генерал армії Міжнародного корпуса офіцерів Міністерства юстиції України, радник госуправлiння Справами президента України.

Нагороджений вiйськовими, церковними, козацькими орденами й медалями, Золотою Зіркою Героя козацтва.


Згідно внутрішнього Статуту округу та за рішенням 5-ї Малої Ради округу від 25 червня 2011 року, Пилипенко О.М. обрано та затверджено на наступні п’ять років на посаді Головного отамана округу.

2 thoughts on “Пилипенко Олександр Миколайович — головний отаман округу

Добавить комментарий